Regulamin

§1 Zasady ogólne

Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług przez sklep internetowy „Gar-Bram”, którego właścicielem jest Sławomir Knapik z siedzibą w: województwo MAŁOPOLSKIE, Czasław 30, 32-425 Raciechowice NIP: 6811655554. Niniejszy Regulamin skierowany jest zarówno do konsumentów, jak i do przedsiębiorców korzystających ze Sklepu.
Sklep dostępny jest w Internecie na witrynie garbram.com, („Witryna”). Produkty („Produkty”) to wszelkie towary i usługi, które Klient („Klient”) może nabyć w Sklepie. Wszelkie Produkty posiadają deklaracje producentów o zgodności z obowiązującymi normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej. Warunkiem dokonania zakupu w Sklepie jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia („Zamówienie”), wraz z zaakceptowaniem zawartych w formularzu warunków i kosztów dostawy. Zamówień w Sklepie mogą dokonywać tylko osoby pełnoletnie. Wszystkie ceny podane w Witrynie są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i są wyrażone w złotych polskich (PLN). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Cena wyświetlana przy Produkcie nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie dołączony do wartości zakupionego towaru. Zatem na ostateczny koszt zamówienia składają się cena Produktów oraz cena przesyłki. Na każdy towar oraz na koszt przesyłki Sklep wystawia paragon fiskalny lub na życzenie Klienta fakturę VAT. Klient ma możliwość zapoznania się z kodeksem dobrych praktyk przedsiębiorców. Kodeks dobrych praktyk znajduje się w ustawie z dnia 23 sierpnia 2007 r o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym. Aktualne brzmienie Ustawy jest dostępne pod adresem http://isap.sejm.gov.pl/.

§2 Składanie zamówień

Ilość oferowanych Produktów w ramach Sklepu jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. Sklep zastrzega sobie prawo odwołania lub ograniczenia części oferty lub zmiany asortymentu bez podania przyczyn. Zamówienia będą przyjmowane według kolejności ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie. Zgłoszenia są przyjmowane 24 h/dobę za pośrednictwem Witryn. Klient zobowiązany jest do podania dokładnego adresu e-mail oraz numeru telefonu celem potwierdzenia zamówienia oraz jego szczegółów. Nieprawidłowo wypełnione formularze Zamówienia nie będą przyjmowane. Zamówienia będą rozpatrywane w ciągu 72h roboczych od dnia ich złożenia. Warunkiem realizacji Zamówienia jest jego potwierdzenie przez Sklep dokonane e-mailem z informacją o przyjęciu Zamówienia. W przypadku braku potwierdzenia lub braku odmowy realizacji Zamówienia ze strony Sklepu w ciągu 24 godzin roboczych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. W przypadku wybranej płatności przelewem, Zamówienie będzie realizowane po wpłynięciu należnej kwoty na konto Sklepu. Zamówienia, dla których nie dokonano płatności w ciągu 7 (siedem) dni od daty ich potwierdzenia przez Sklep zostają anulowane. Na czas realizacji zamówienia składają się czas wysyłki oraz czas dostawy. Czas wysyłki jest to czas potrzebny na przygotowanie produktu do wysyłki, wynosi do dwóch dni roboczych. Czas dostawy jest to czas potrzebny na dostarczenie przesyłki do domu Klienta przez firmę kurierską. Czas realizacji zamówienia biegnie od momentu prawidłowego potwierdzenia zamówienia. Sklep może odmówić wysyłki zamówienia „za pobraniem” osobom, które w przeszłości nie odbierały przesyłek wysyłanych tym trybem. W takim wypadku jedyna forma płatności za zamówienie to przedpłata.

§3 Dostawa i Montaż

Dostawa towaru realizowana jest za pośrednictwem firmy Gar-Bram. Szczegółowe zasady dostawy i montażu towarów do domu Klienta określa niniejszy regulamin. Koszt dostawy i montażu jest zależny od województwa tj:
strefa 0 - 0zł - małopolskie
strefa A - 50zł - śląskie, podkarpackie
strefa B - 100zł - dolnośląskie, opolskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie
strefa C - 130zł - lubuskie, wielkopolskie, mazowieckie
strefa D - 170zł - zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie
Na terenie całego kraju montaż zamówionego garażu GRATIS!

Dostawy odbywają się na adres podany w zamówieniu. W przypadku płatności przelewem na konto Sklepu istnieje możliwość dostawy na dowolny adres na terenie Polski. Sklep nie realizuje dostaw zagranicznych. Produkty dostarczane są w wyznaczonym przez producenta terminie.
Przygotowanie podłoża oraz zakotwiczenie garażu jest po stronie Zamawiającego (podłoże wypoziomowane – wylewka, fundament lub płyty betonowe).
Firma Gar-Bram nie ponosi odpowiedzialności za źle przygotowane podłoże oraz źle wykonane zakotwiczenie.
Konstrukcja stalowa pomalowana czarną farbą podkładową zalecenia producenta, pomalowanie farbą nawierzchniową przez użytkownika.
W okresie zimowym prosimy pamiętać o ściąganiu zalegającego śniegu z dachu garażu.

§4 Płatności

Sklep oferuje następujące formy płatności:
– płatność po dostawie i montażu – klient płaci za całość dostawie i wykonanym montażu
– płatność z góry – za towar klient płaci przelewem z góry

§5 Postanowienia końcowe

Ceny produktów wyrażone są w złotych polskich za 1 szt. i zawierają podatek VAT. Każdy Klient otrzymuje od Sklepu na dowód zakupu towaru paragon fiskalny. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT, należy wtedy podać dane do faktury oraz NIP. Dokonując zakupu w Sklepie Klient automatycznie zgadza się na wystawienie faktury VAT bez podpisu. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady składania zamówień w Sklepie. Każdy Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią Regulaminu i jest każdorazowo związany jego postanowieniami z chwilą dokonania Zamówienia.

Wszystkie uwagi, propozycje, reklamacje i skargi prosimy kierować do:
Firma Produkcyjno Usługowo-Handlowa "Gar-Bram"
Sławomir Knapik
Czasław 30, 32-415 Raciechowice
e-mail: biuro@garbram.com
tel: +48 661 353 285

Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01.06.2018