Dlaczego Gar Bram?

Nasza firma GAR-BRAM rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku.
Właściciel firmy jak i Jego pracownicy posiadają 20 letnie doświadczenie w branży garażowej. Doświadczenie i profesjonalizm naszej załogi daje klientom satysfakcję z wykonywanych przez nas usług. Stawiamy na jakość, estetykę oraz funkcjonalność naszych produktów. Nasz asortyment ograniczyliśmy do wykonywania garaży blaszanych, bram garażowych oraz kojców dla psów, ponieważ cały czas staramy się unowocześniać i udoskonalać nasze produkty dla większej satysfakcji klientów.

Terminowość

Zamówienia naszych klientów są realizowanie od jednego do 14 dni roboczych w zależności od konfiguracji produktu. Dany produkt jest przez nas dostarczany w wygodnym dla klienta terminie ponieważ zależy nam na 100% satysfakcji klienta.

Rzetelność

Każde z zamówień jest traktowane indywidualnie ponieważ cenimy sobie jakość i estetykę naszych produktów. Zależy nam aby nasza firma była godna polecenia potencjalnym klientom.

Gwarancja najniższej ceny

Firma Gar-Bram jako producent garaży blaszanych może pochwalić się konkurencyjnymi cenami w stosunku do innych producentów czy pośredników, ponieważ indywidualnie ustalamy ceny materiałów najwyższej jakości, dostarczanych przez naszych stałych hurtowników. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość za najniższą cenę.

Transport

Firma Gar-Bram posiada specjalnie przystosowane samochody do bezpiecznego transportu konstrukcji stalowych dzięki czemu towar jest dostarczany do klienta bez żadnych uszkodzeń. Zatrudniamy doświadczonych kierowców oraz montażystów co przekłada się na precyzyjny i sprawny montaż wszystkich naszych produktów.